Kommunikációs gyakornokokat keresünk

Szerezz gyakorlati tapasztalatot a PR, a kommunikáció és a social media management terén valódi ügyek szolgálatában. Ha bennszülött vagy a közösségi média világában, tudsz angolul, és bírod a gyűrődést, akkor téged keresünk!

A WWF a világ legnagyobb természetvédelmi civil szervezete, amely az ember és a természet harmonikus együttélésének megteremtéséért dolgozik a természetes élőhelyek megőrzésén és kiterjesztésén keresztül.

Szerezz gyakorlati tapasztalatot a PR, a kommunikáció és a social media management terén, valódi ügyek szolgálatában! Ha bennszülött vagy a közösségi média világában, írásban és szóban is jó kommunikációs készséggel vagy megáldva és tudsz angolul is, akkor téged keresünk. Kávét egyedül is tudunk főzni, és pontosan tudjuk, hogy működik a fénymásoló. De kíváncsiak vagyunk arra, te hogyan látod a világot, hogyan látod a természetvédelem helyzetét és milyen ötleteid vannak, amiket szívesen bedobnál a legjobb ügy érdekében.

Felvételt hirdetünk kommunikációs gyakornoki pozícióra, amellyel gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz az alábbi területeken:

  • sajtófigyelés, sajtótükör-elemzés készítése
  • kommunikációhoz kötődő adminisztratív feladatok
  • kutatás, taktikai tervezésben való részvétel
  • kreatív ötletelések, lehetőség saját projekt megvalósítására
  • social media menedzsment, tartalomgyártás TikTok csatornánkra
  • projektmenedzsment feladatok
  • kampány- és eseményszervezésben való részvétel
  • alkalomszerűen rendezvényeken való részvétel
  • fordítás (angol-magyar, magyar-angol)
  • online eszközök használata – weboldal- és hírlevélszerkesztés

Amit kínálunk:

  • ügynökségi és ügyféloldali PR kommunikációs helyzetekben szerzett jártasság
  • valódi szakmai tapasztalatszerzés
  • gyakorlati fejlődési lehetőség
  • nemzetközi háttér
  • izgalmas projektek, változatos feladatok
  • betekintés a világ legnagyobb természetvédelmi civil szervezetének kommunikációs eszköztárába
  • NGO kommunikációs tapasztalatszerzés
  • exponenciálisan táguló világkép
  • home office és rugalmas, egyéb elfoglaltságokhoz alkalmazkodó munkaidő

Akit keresünk:

  • PR, kommunikáció, social media, marketing területen fejlődni vágyó hallgató
  • magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • rutinos Word, PPT, Excel felhasználó
  • proaktív, kreatív személyiség, aki lehetőséget és nem kipipálandó feladatot lát a szakmai gyakorlatában
  • képszerkesztők, webszerkesztő programok alap szintű ismerete előny, de nem feltétel
  • közösségi média és online marketing trendek ismerete előny, de nem feltétel
  • nem árt, ha kötődsz a természethez
  • ha van fogalmad a WWF eddigi munkájáról
  • és, ha tudod: mitől menők a pandák

Önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a gyakornok@wwf.hu e-mail címen. Írd meg, miért választanál minket, mikor tudnál kezdeni és milyen időbeosztásban számíthatunk rád!

A munkavégzés heti 15-20 órát ölel fel és az első hónapban díjazásmentes, önkéntes munkának minősül, cserébe nem akadály a home office és rendkívül rugalmas munkaidőben számolunk veled. A második hónaptól, ha jól sikerül a beilleszkedés a csapatba és a pozícióba, gyakornoki juttatást is tudunk biztosítani.